Menu
Centre Natació Mataró

Resultats dels equips de wp 3.11-6.11

WATERPOLO

  • Waterpolo Màster

CN.TERRASSA 8 - 9 CN.MATARÓ

  • Juvenil Masculí

LA SIRENA CN MATARÓ  8 – 11 CN GRANOLLERS

La Sirena-CNM; Xavier Casabella, Raul Loste, Marc Mora, SamueL Ruiz, Lluc Bertran, Marc Aguayo, Ricard Cambray, Kevin Siergo, Òscar Jordà, Ramon Homar, Pau Pannon, Fran Iriso, Víctor Romera, Aleix Teixidó

PARCIALS; 2-2 // 2-3 // 2-5 // 2-1

  • Cadet Femení

CN.SANT ANDREU 10 - 5 LA SIRENA-CN.MATARÓ

La Sirena-CNM: Vicky Catanzariti, Maria Bernabé, Carla López, Carla Abulí, Txell Burgos, Teresa Villar, Queralt Bertran, Berta Blanch, Malena Betran, Ana Aparicio

PARCIALS; 1-2 // 5-0 // 1-3 // 3-0

  • Cadet masculí

CN.RUBÍ 6 - 13 LA SIRENA-CN.MATARÓ

La Sirena-CNM; Oriol Guirado, Aniol Blanch, Eudald Bertran, Lluís Pizarro, Joel Jiménez, Marc Ramírez, Max Omedes, Jan Ruiz, Víctor Pérez, Jordi Biosca, Pol Daura, Max Casabella, Oriol Martí, Marc Palomino

PARCIALS; 4-1 // 1-3 // 1-4 // 0-5

  • Aleví masculí

CN.CATALUNYA  1 - 8 LA SIRENA-CN.MATARÓ "B"

La Sirena-CN.Mataró; Iraitz Salichs, Amine Al Harrak, Marc Rodríguez, Ivan Prada, Ivan Malvarez, Arnau Fernàndez, Aniol Martí, Èrik López, Jan Latorre, Ferran Garcia, Martí Vera, Joan Marín

PARCIALS; 0-0 // 0-1 // 0-2 // 0-4 // 0-5 // 0-8

  • Aleví masculí

CE.MEDITERRANI 8 - 6 LA SIRENA-CN.MATARÓ "A"

La Sirena-CNM; Jan Ayala, Genís Blanch, Quim Fernàndez, Marc lópez, David Alumà, Eudald Flaqué, Marc Montull, Marc Rodríguez, Aniol Martí, Jan Latorre, Iraitz salichs, Ferran Garcia

PARCIALS; 1-0 // 1-1 // 3-3 // 6-4 // 7-5 // 8-6

  • Aleví femení

CN.SANT ANDREU 1 - 14 LA SIRENA-CN.MATARÓ

La Sirena-CNM; Carlota Daura, Abril Ordóñez, Leire Ordóñez, Isabel Piralkova, Abril Dueñas, Mariona Castellví, Lucía Fernández, Carla Martín, Lemlem Blasco, Joana Mora, Laia Gil

PARCIALS; 0-2 // 0-2 // 0-3 // 0-3 // 0-2 // 1-2

  • Absolut Segona Divisió

CN.REUS PLOMS 2 -  6 CN.MATARÓ "B"

CN.MATARÓ; Xavier Casabella, Raul Loste, Marc Mora, SamueL Ruiz, Lluc Bertran, Marc Aguayo, Ricard Cambray, Pol Daura, Òscar Jordà, Ramon Homar, Pau Pannon, Fran Iriso, Víctor Romera

PARCIALS; 1-0 // 0-0 // 0-0 // 0-6

  • Infantil masculí

LA SIRENA-CN.MATARÓ "B" - CN.ATL BARCELONETA "B"

lLA SIRENA-CNM; Víctor Isern, Eudald Flaqué, Martí Sàchez, Iker Garcia, Unai Estatuet, Joel Pérez, Jaume Merino, Aleix Graupera, Lluc Koome, Marçal Mora, Iraitz Salichs

  • Diumenge 6 a les 11:30 al complex Joan Serra

Cadet masculí

LA SIRENA-CN.MATARÓ - CN.GRANOLLERS

ABSOLUT FEMENÍ

  • Diumenge 6 a les 12:00 Nova Escullera (BCN) SUPERCOPA D'EUROPA

LA SIRENA-CN.MATARÓ - ASTRALPOOL - CN.SABADELL

LA SIRENA CN MATARÓ: Debby Willemsz portera; Liana Dance, Marina Zabltih, Maria Bernabé, Meritxell Burgos, Alba Bonamusa , Clara Cambray, Ciara Gibson, Marta Bach, Ona Meseguer, Júlia Soler, Cristina Terrado

  • Diumenge 6 a les 12:00 hores al Cem Sant Sebastià (BCN)

Benjamí

CN.TERRASSA "D" 0 - 14 LA SIRENA-CNM

PARCIALS; 0-3 // 0-0 // 0-6 // 0-1 // 0-3 // 0-1

CN.ATL BARCELONETA (FEM) 7 - 6 LA SIRENA-CN.MATARÓ "B" (12:45)

PARCIALS; 0-2 // 1-1 // 2-0 // 0-2 // 2-1 // 2-0

La Sirena-CNM; Bac Perajoan, Jan Roig, Guillem Planas, Nil Armengol, Jadiel Lebron, Arnau Santiesteve, Adam Koome, Magí Pont, Yahya El Harrak, Aleix Batlle, Pol Gallofré, Mac Fernàndez, Abel Carpintero, Llluc Maya

 

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.