Menu
Centre Natació Mataró

D’ACORD AMB PLA D'OBERTURA PROGRESSIVA D'ACTIVITATS, US INFORMEM QUE JA HEM OBERT LES INSTAL·LACIONS.  
PER ACCEDIR-HI, CAL FER CITA PRÈVIA A TRAVÉS DE L'APLICACIÓ PRÒPIA DEL CLUB

El Mataró-El Tot guanya per la via ràpida (19-5)

Amb els dos primers parcials n'hi va haver prou (6-1/4-1), vuit gols de diferència que ho deixaven tot vist i sentenciat. La fòrmula, la mateixa que empra el nostre equip, contundència defensiva i sortides fulminants a la contra, i altra vegada els nostres estilets ofensius s'hi varen recrear davant la porteria d'un superat Moscardó que impotent no sabia com aturar el joc de les d'en Vicenç, la Roser set gols i la Laura López un dels nostres fitxatges 5 més. Fruit d'aquesta superioritat és que menys dues de les nostres jugadores totes les demés varen aconseguir "veure barraca". El salt qualitatiu del Mataró-El Tot ha estat important i les nostres jugadores que antany pagaven la inexperiència de l'edat, ara ja tenen prou bagatge per no deixar sorprendre's i si hi afegim tres incorporacions que han acabat de perfilar més potencial ofensiu i més contundència defensiva, tenim que les nostres piquen molt amunt i rivals que potser abans ens creaven problemes ara es veuen superats en els dos pirmers quarts. Continua doncs el nostre equip en una línia incontestable.

CN.MATARÓ-EL TOT; Carla Rodriguez, Miriam López-Escribano((1), Carla Graupera(1), Noelia Seva, Roser Tarragó(7), Aina Gobern(1), Eugenie Pirat(1), Elena Padilla, Marta Bach(1), Zoila Quesada(1), Mar Lllisterri(1), Laura López(5), Mireia Neddermann.

PARCIALS; 6-1 // 4-1 // 4-2 // 5-1 _____ 19 - 5

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.