Menu
Centre Natació Mataró

D’ACORD AMB PLA D'OBERTURA PROGRESSIVA D'ACTIVITATS US, US INFORMEM QUE JA HEM OBERT LES INSTAL·LACIONS.  
PER ACCEDIR-HI, CAL FER CITA PRÈVIA A TRAVÉS DE reserves@cnmataro.org

El nostre equip Aleví competeix molt bé a Granollers

Es va nedar a la piscina del CN.Granollers, la 2a jornada de la Lliga Aleví i el nostre equip va competir a un gran nivell. Els nens i les nenes de l’equip, a part de la il·lusió amb la que neden, van demostrar que estan adquirint els aprenentatges tècnics que s’estan treballant cada dia als entrenaments i que els han de servir per a continuar progressant. Les proves nedades van ser 400 lliures, els 200 esquena, , 50 braça i els relleus de 4x100 lliures. Totes i tots van competir i alhora gaudir d'una jornada com correspon a l’edat.

Seguim!

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.