Menu
Centre Natació Mataró

El nostre equip de natació, a punt per al campionat d'Espanya de Gijón

El nostre equip de natació, a punt per al campionat d'Espanya de Gijón

Avui i fins diumenge a la piscina del CN.Santa Olaya, a Gijon comença el campionat d’Espanya Astralpool de natació, i el Centre de la mà d’en Joan Giralt i en Roger Cruañas hi porta fins a quinze nedadores i nedadors, superant el número de classificats de l'any passat. L'objectiu és ambiciós, i es buscaran quantes més finals A i B millor, demostrant que el nostre equip pot competir amb els millors. Mereix menció els nostres relleus, on el Centre s'hi ha classificat amb 9 dels 10 a que tenia opció. En Joan es mostra molt optimista, la gent ha treballat bé i espera tornar a Mataró amb bons resultats.

L’equip el forma;

La  Berta Cambray, en Roger Coma, en Pol de la Rosa, en Jan Giralt, la Mariló Martí, en Pol Martínez, en Fer Morillas, en Martí Penedès, en Marc Pou, en Guillem Pujol, l’Adri Roca, en Pau Ruiz, la Malen Tomàs, la Júlia Tomico, i l’Èric Vilaregut.

 

Força equip!!.

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.