Menu
Centre Natació Mataró

El Quadis-CNM de tennis taula guanya els dos partits a Andalusia

El nostre equip de tennis taula el Quadis-CNM continua el seu camí cap a la fase d'ascens amb posat ferm amb la victòria d'ahir a la pista del CD. Huetor Vega (2-4). El matx es va haver de remuntar després del (1-0) amb els locals apretant molt i els nostres mostrant el seu millor joc. Després de l'empat (2-2), el Quadis-CNM va agafar l'avantatge definitiu que li va fer sumar dos punts més per a seguir compartint el lideratge del campionat. El diumenge els nostres visitaven la pista del Cortijo La Matanza La Zubia i gairebé es va repetir el mateix guió que el partit de dissabte. Els nostre van començar perdent però de seguida van remuntar posant-te per davant, i superant el momentani empat a dos. A partir d'aleshores  van encarar el matx cap a la victòria final (2-4). Queden dos partits per acabar la fase regular i entrar a la fases d'ascens, el Quadis-CNM de guanyar els dos partits que li resten acabaria la lliga com a primer classificat que li donaria avantatge en la fase d'ascens a la Superdivisió

Aquest dissabte animem el nostre equip

Cliqueu damunt la fot per a veure les fitxes dels partit

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas
 
  • Tecno Campus
  • El Tot
  • fosbury

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.