Menu
Centre Natació Mataró

Goufone, patrocinarà el nostre equip femení als Quarts de Final de l'Eurolliga

Aquest matí al Centre ha tingut lloc el protocol de la firma entre el nostre president, el sr. Joan Gros i el Soci fundador de l’empresa de telefonia, mòbil i fix i servei d’Internet, Goufone, el sr. Albert Boix, a qui acompanyava el cap de Vendes al Maresme, el sr. Ruben Rubio. Amb Goufone s’ha tancat un acord amb el qual l’empresa patrocinarà l’equip femení de waterpolo en l’eliminatòria dels quarts de final de l’Eurolliga que el nostre equip juga contra l’UVSE de Budapest, motiu pel qual l’equip incorporarà el nom del patrocinador durant els dos partits de l’eliminatòria dient-se ; CN.Mataró-Goufone. L'empresa, amb seu a Gurb, està obrint botigues arreu de Catalunya i a Mataró també n'ha obert una al davant de l'ajuntament. Goufone, oferirà els seus productes i serveis als socis del Centre mitjançant la publicitat de la marca. Com bé sabeu, l’interès del Centre és trobar empreses interessades en accions de patrocini dels nostres equips i que alhora puguin oferir els seus serveis als nostres associats perquè se’n beneficiïn dels avantatges que aquests acords els hi poden suposar. N'estem segurs que les dues entitats rendibilitzaran aquest acord.

  

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:45
Dissabtes de 7:00 a 22:00
Diumenges i Festius de 8:00 a 22:00
De novembre a març
diumenges i festius tanquem a les 19h

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.