Menu
Centre Natació Mataró

Divendres comença la copa de la reina de waterpolo a Sant Andreu

Divendres a les 11, el nostre equip de waterpolo femení de waterpolo enceta la seva participació a la Copa de la Reina Imagina Energía que se celebra a la piscina Pere Serrat del CN.Sant Andreu, jugant el 1r. partit de quarts de final contra el CN.Terrassa. Les d'en Ballart acaren aquesta fase final pletòriques de força i moral, i molt segures del joc desenvolupat des que va començar la lliga estatal on són líders invictes. Serà sens dubte una gran oportunitat per veure el nostre equip lluitant pel primer títol de la temporada estatal.

    

patrocinadors del Club

  • quadis
  • quadis
    • Sanitas

HORARIS DEL CENTRE

Dilluns a Divendres de 6:00 a 22:30
Dissabte de 7:00 a 22:00
Diumenge de 8:00 a 22:00

CONTACTE

Passeig Marítim, 92
08301 MATARÓ | Barcelona
Tel. 93 796 29 02
Fax 93 790 61 48
Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessites JavaScript habilitat per veure-la.